Codziennie świeże pieczywo...

O firmie

Strona głównaO firmie

Limaro- codziennie świeże pieczywo!

Jesteśmy piekarnią, istniejącą już od 1990 roku. Nasze bogate doświadczenie, poparte wieloletnią działalnością na rynku, pozwoliło na wypracowanie standardów wypieku pieczywa najwyższej jakości. Specjalny proces technologiczny, którego parametry są ściśle przestrzegane, obejmuje zastosowaniewyłącznie metod naturalnychNajlepsze składniki, starannie dobrana technologia produkcji orazdbałość o każdy element procesu wypieku powodują, że rezultatem jest produkt zawsze tej samej, wysokiej jakości.

Historia

Piekarnia Limaro to spółka jawna, założona przez rodzeństwo: Alicję Tymińską i Romana Mania. Siedziba firmy mieści się w Mosinie koło Poznania. Spółka została założona w 1990 roku; rok później rozpoczęła produkcję piekarniczą – chlebów, bułek oraz wyrobów cukierniczych.

Limaro to przykład rodzinnej firmy, która oparła swój sukces na trzech przesłankach: umiejętności czerpania z tradycji przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz zrozumieniu potrzeb klientów. Od samego początku właściciele dołożyli wszystkich starań, by firma była zakładem nowoczesnym, wyposażonym w specjalistyczne maszyny oraz urządzenia. Obecnie, dzięki odważnie podjętym inwestycjom, procesy produkcyjne są w pełni zmechanizowane, co  gwarantuje wysoką wydajność produkcji przy równoczesnym zachowaniu stałej jakości.

Od początku istnienia firmy inwestujemy również w kapitał ludzki – obecnie spółka zatrudnia ponad 200 osób, świetnie wyszkolonych fachowców, których wiedza jest jednym z filarów sukcesów firmy. Dzięki nim, w kontaktach z naszymi partnerami biznesowymi gwarantujemy rzetelność oraz terminowość każdego zamówienia.

Nasze cele

Wszystkie surowce, używane w procesie produkcji, badamy w naszym firmowym laboratorium i dopuszczamy je do produkcji dopiero po stwierdzeniu odpowiedniego poziomu jakości. Podobnie postępujemy z produktami gotowymi. Ta trójstopniowa kontrola, obejmująca ocenę surowców, produktów oraz ścisłe przestrzeganie parametrów technicznych, ma na celu zadbanie o jakość dostarczanych Państwu wyrobów. Naszym priorytetem jest bowiem zadowolenie Państwa – naszych klientów. Doceniamy lojalność i zaufanie, jakim obdarzyli Państwo naszą firmę, dlatego robimy wszystko, by nie zawieść kierowanych w naszą stronę oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty Limaro były zawsze smaczne, różnorodne i oczywiście w przystępnej cenie.

Zależy nam, aby nasze pieczywo było idealnie dopasowane do potrzeb naszych konsumentów – zatem jeśli mają Państwo jakieś sugestie lub potrzeby, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami! Z uwagą wysłuchamy każdej opinii.

Certyfikaty i Nagrody

W ciągu naszej długoletniej działalności, produktom Limaro wielokrotnie przyznawano dyplomy, nagrody i wyróżnienia, będące potwierdzeniem ich wysokiej jakości. Każdy laur jest dla nas powodem do dumy, gdyż oznacza, że nasza praca została doceniona. Nagrody są też dla nas motywacją do dalszego rozwoju i ciągłego doskonalenia się w celu coraz lepszej realizacji Państwa potrzeb.

Limaro S.J. wdrożyła i realizuje wymagania systemu kontroli jakości HACCP. W 2005 uzyskaliśmy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2000, który jest potwierdzeniem tego, że nasza firma na każdym poziomie zarządzania spełnia standardy międzynarodowego poziomu jakości. Naszą piekarnię uhonorowano też certyfikatem „Dobra Żywność”.

W 2006 otrzymaliśmy „Certyfikat Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością” dla wszystkich naszych wyrobów. Dodatkowo, został nam przyznany certyfikat „Najlepsza Jakość za Placek drożdżowy z rodzynkami”.

Chleb gruboziarnisty Limaro został też uhonorowany certyfikatem „Dobre po polskie”.

 

Certyfikat BRC zobacz PDF
Certyfikat ISO 22000:2005 zobacz PDF
Certyfikat ISO 9001:2000 zobacz PDF
Dobre bo polskie - chleb gruboziarnisty
zobacz PDF
Najlepsze w Polsce - placek drożdżowy zobacz PDF
Najwyższa jakość zobacz PDF
Poznański Rogal Świętomarciński zobacz PDF
ALIMENTORUM FABRICATOR OPTIMUS
Wzorowy Producent Żywności
zobacz PDF
Mosiński Laur Elegancji
zobacz PDF
Certyfikat Microsoft
zobacz PDF
Certyfikat Rzetelnosci LIMARO zobacz PDF